Choď na obsah Choď na menu
 


Predstavujeme našu materskú školu

12. 10. 2021

Milá mamička, ocko vítam Vás v mojej škôlke

   Naša materská škola sa nachádza v tichej časti mesta Detva, mimo hlavnej komunikácie, takže sa nemusíš o mňa báť. Máme tu 4 triedy a mám 91 kamarátov.

ms.jpg

   Aby sme sa dobre cítili starajú sa o nás naše pani učiteľky, ktoré sa počas celého školského roka budú so mnou hrať, cvičiť, rozprávať a popri tom sa aj všeličo nové dozvieme. Môžem sa tu venovať rôznym záľubám a krúžkom viď.aktivity.

 

   Do škôlky môžem ísť prvý krát, keď už budem mať 2,5 roka „HURÁ“ a môžem sa tu hrávať až kým nebudem mať 6 rokov, alebo odloženú povinnú školskú dochádzku.

 

   Do materskej školy môžem chodiť už zavčas rána od 6.00 do 16.30 hod.. Do škôlky ma privádzajte ZDRAVÉHO, čo najpravidelnejšie vždy do 8.00 hod.. Po obede si pre mňa môžete prísť od 14.30 hod., ak si pre mňa neprídete na obed.

 

   Aby som bol zdravý a silný pravidelne spávam, preto budem potrebovať pyžamko označené menom. Na prezutie potrebujem papuče, alebo topánky tiež označené menom.

 

   Aby mi tety kuchárky mohli pripraviť zdravé pochúťky, poplatky za stravu uhrádzajte vždy včas.

 

   Aby ste sa dozvedeli čo ešte v materskej škole robíme, príďte sa informovať na ZRŠ, a ak niečo potrebujete zavolajte na telefónne číslo 045/54 55 654.

 

                                                                                      ĎAKUJEM

8.jpg

 
 

 

Portrét


Kontakt

MATERSKÁ ŠKOLA OBRANCOV MIERU 876/5 DETVA

6msdt@netspace.sk


Štatistiky

Online: 2
Celkom: 149895
Mesiac: 1785
Deň: 71